Giriş Yap
Üye Adı
Şifre
Mini Sohbet
uveys26: baykuşlar yurd olmus ...can sofiler saf sofiler seherler neyzenler nerdeler üc beş hilekara devretmeyin bu siteyi mod olmanın moda oldugu bır yer olmasın buralar...
uveys26: yazık edildi güzelim ilahi org a.....
MehmetSezginler: Bugün 23 Nisan, Herkes tatilde anlaşılan
MehmetSezginler: Bugün 23 Nisan,
by_mostar: aleykümselam
yaramaz1: aleyküm selam
Farandagli: Selamün aleyküm kardesler
Farandagli: Selamün aleyküm kadesler.
safsofi: birbirinizi Allah için sevin ve Allah için bugz edin.
safsofi: KİSİ SEVDİGİ İLE BERABERDİR. S.A.V
By_Niko: Selamun Aleykum.
atilla27: selamun aleyküm ALLAHIN SELAMETİ ÜZERİMİZE OLSUN
MehmetSezginler: HASTANİZİN DURUMU NASIL ? İYİDİR İNŞAALLAH.
MehmetSezginler: SELAMÜN ALEYKÜM. NASILSIN EMRE ?
MehmetSezginler: SELAMÜN ALEYKÜM. NASILSIN XANA05
MehmetSezginler: ÇOK ŞÜKÜR
Selimi: SİTE SAKÎNLERİNE MÜJDE. KÜFÜRLÜ MESAJLAR VE PROFİLLER SİLİNDİ.
uveys26: NE ZAMAN Kİ HAK MUHABBETİNİN YERİNİ SİYASİ TARTIŞMALAR ALDI İŞTE O VAKİT İLAHİ ORG İLAHİYATINI KAYBETMEYE BAŞLADI MANEVİ FAKİRLİĞİN İÇİNE DÜÇAR OLDU NE YAZIK VE NE KÖTÜ...
kadirdeli: nasılsınız
Darultebligat: Aleykum selam sizede hayırlı günler
kadirdeli: selamun aleyküm. hayırlı günler.
atilla27: bu nasıl soru tabiiki hpimiz ALLAHA iman edip ona inanıyoruz
siyah-6: allaha inanan kaç kişiyiz
siyah-6: mehmet ordamısın
siyah-6: bisey sorabilir miyim arkadaslar
siyah-6: sa
by_mostar: aleykümselam
emre1314: Aleykümselam
MehmetSezginler: SELAMÜN ALEYKÜM
emre1314: Sabırla yola devam siteden soğumayalım zamanla daha güzelleşir inşallah
emre1314: aleykümselam
supermaus: namaz
safsofi: arsultan hakli bende çok doğdum siteden eskiden cikmazdim nerdeyse. arsultan ablanim attigi URL de biir adam çok çirkin küfürler yazmis adamin profili bile küfür ve çok oluyor bunlar boylelerini üyelikleri derhal iptal edilmeli küfürlü yazılar şilinmeli adminleer görevlerini yapmiyorlar
Selimi: SELAMÜN ALEYKÜM. NASILSIN EMRE ?
Selimi: ADMİN ARANIYOR. NUKRO ARANIYOR. NUKRO, BYMOSTAR, BAYRAM NERELERDESİNİZ ?
Selimi: ADMİN ARANIYOR ! NUKRO ARANIYOR ! ARA Kİ BULASIN.KİMSENİN BAKTIĞI YOK. SALDIM ÇAYIRA MEHMET, MEVLÂM KAYIRA MEHMET !
arsultans: yanlış anlaşılmasın sakın benim rahasuızlığım lkinkini verdiğim konunun mesaj sahibidir daha öncede bir kaç kez silipo ikaz etmiştim,uyarılarım dikkate alınmadığı içişn siteden ayrılma kararı aldım ,kimse üstüne alınmasın...
arsultans: adminlere sesleniyorum neden arasıra çıkıpta siteyle ilgilenmiyorsunuz bu siteye ayıracak 5 dakikaızda mı yok,küfürbazların durağı oldu yazık bunca emek ve hassasiyetebazı pislikleri uyardığım halde umursamıyorsunuz ben kendi başıma çaresiz kaldım silmekten usandım ama sizler bu pislikleri görmememkte kararlı davranıyorsunuz,maale sef internetimde soruyn olduğu için bütün çabalarıoma rağmen bu terbiyesizliği gideremedim,herkes özellikle benim yazı ve paylaşımlarımı beğenmeyenler rahat olsun ben bu sorumluluğu taşıyamayacağım,burda ki güzel insanlarada kolay gelsin diyorum haklarını helal etsinler varsa herkese hakkım helal [URL]
arsultans: aminnnn,cümle islam aleminin inşallah...
yaramaz1: ELLAH kabul etsin inşallah
yaramaz1: dua et
arsultans: Allah iyiylik versin kardeşime ,müsaaden olursa namaz vakti..
yaramaz1: idare eder
arsultans: hamdolsun iyiyim sen nasılsın bakalım..
yaramaz1: nasılsın baki
yaramaz1: bekliyem haaaaaaaa
arsultans: aleykümselam ,hayırlı akşamlar..
yaramaz1: selamun aleyküm
arsultans: [URL]
arsultans: adminlerden biri burda olsaydı...
Sohbet arşivi >>

Üyeler sohbet edebilir.Lütfen
Giriş Yapın ya da Üye Olun
Menü
 Anasayfa
 İndirme
 Forumlar
 İlahiler
 İslami Filmler
 Tasavvufi Yazılar
 İslami Yazılar
 Hatim Bölümü
 Oyunlar
 You
 Üye Profiliniz
 Üye Mesajlarınız
 Üye Listesi
 Üye Olun
 Bizi Önerin
 Bize Ulaşın
Popüler Konular
En Popüler Konular (Sayfa 1)
En Popüler Konular (Sayfa 2)
En Popüler Konular (Sayfa 3)
En Popüler Konular (Sayfa 4)
En Popüler Konular (Sayfa 5)
En Popüler Konular (Sayfa 6)
En Popüler Konular (Sayfa 7)
En Popüler Konular (Sayfa 8)
Arşiv
İlahi Sözleri
Programlar
Videolar
İslami Paylaşım
Resimler
Sahabeler
İslam Büyükleri
İslam Tarihi
İlmihal
Şiirler
Hikayeler
Dosya Paylaşımı
Komik Yazılar
Fıkralar
Havadan Sudan
Mental Aritmetik eğitmenler ve akademisyenler tarafından oluşturulmuş bir beyin geliştirme programıdır. Devamını Görmek için: Mental Aritmetik
ilahi.org :: Başlığı Görüntüle - İslam dininde BüYü Nasıl Çözülür?
İslam dininde BüYü Nasıl Çözülür?
ilahi.org Forum Ana Sayfası » İslami Paylaşım
SSS Arama Üye Listesi Gruplar Profil Giriş Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun

Konu: İslam dininde BüYü Nasıl Çözülür?

Kalbin Selameti <-- Önceki Konu |

| Sonraki Konu --> Ölüm Elbet Gelecek....

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   
kartanesi00
Moderatör
Moderatör

Nereden: BURSA
Haftalık Puan: 0
İslam Dininde BüYü Nasıl Çözülür?
Tarih: Pts Hzr 23, 2008 7:43 am

Büyüden kurtulmak için, diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeblere yapışmak lâzımdır. Bunlardan ba'zıları şunlardır:

1- Bir miktar suya Âyet-el kürsî, ihlâs ve Mu'avezeteyn [Nas ve Felâk] sûrelerini okumalıdır. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusledilmelidir.

2- Sedir ağacının yeşil yaprağından yedi adedi iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsî, İhlâs ve Kul-e'ûzüler okunur. Üç yudum içip geri kalanla gusledilir.

3- Üç kerre Salevât-ı şerîfe okumalı, sonra yedi Fâtiha, yedi Âyet-el kürsî, yedi Kâfirûn sûresi, yedi İhlâs-ı şerîf, yedi Felâk ve yedi Nâs sûrelerini okuyup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflemelidir. Bunları tekrar okuyup hastanın odasına, yatağına, evin her yerine, bahçesine üflemelidir. İnşâALLAHü teâlâ büyüden kurtulur.

4- Fâtiha, Âyet-el kürsî ve dört kul, [yâni Kâfirûn, İhlâs, Felâk ve Nâs sûreleri] yedişer kerre okunup hastaya üflenirse, bütün âfetler, dertler için ve sihir, nazar için iyi gelir. Tuz üzerine okunup, suda eritilerek içmek şeklinde de olur.

5- Bir kimse sabah akşam, Bakara sûresinin başından dört âyet ve Âyet-el kürsî ile, Âyet-el kürsîden sonraki iki âyeti ve Bakara sûresinin sonundaki üç âyeti okursa, evine şeytan girmez. Mecnûnun [Delinin] hastanın üzerine okunursa, iyi olur.

Silsile-i Aliyye

6- Yirmi beş kerre Estagfirullah denir. Sonuncusunda ve etûbü ileyh'e kadar okunur. Sonra on bir ihlâs ve yedi kerre Fâtiha-i şerîfe ve otuz üç kerre, ALLAHümme salli ve sellim alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammed okuyup, sevâbı Peygamber efendimizin ve Eshâb-ı kirâmın ve Evliyânın rûhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük âlimlerin isimlerini söyleyip; bu büyüklerin rûhlarına hediyye edilir. Bunların hürmetine şifâ vermesi için ALLAHü teâlâya duâ edilir. Hergün sabah-akşam böyle duâ edilir.

7- Âyât-i hırz'ı okumalıdır! Âyât-i hırz, şu sûre ve âyetlerdir:

Fâtiha, Bakara 1,2,3,4,5 ve 163,164 ve 255,256,257 ve 285,286, Âl-i İmrân 18,19. âyetten sadece: "İnneddîne indellâh-il-islâm" kısmı, Âl-i İmrân 26,27, Âl-i İmrân 154, En'âm 17, A'râf 54,55,56, Tevbe 51, Tevbe 128,129, Yunûs 107, Hûd 56, İbrahim 12, İsrâ 43, İsrâ 110,111, Mü'minûn 116,117,118, Ankebût 60, Rûm 17,18, Fâtır 2, Yasin 83, Saffât 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11, Saffât 180,181,182, Feth 27,28,29, Rahmân 33,34,35,36, Hadîd 1,2,3,4,5, Haşr 21,22,23,24, Cin 1,2,3,4,5,6, Burûc 20,21,22, İhlâs, Felak ve Nâs sûresi.

Abdest alınıp, yedi istigfâr ve onbir salevât okunup, hastanın sıhhatine niyyet ederek, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde iki def'a hasta üzerine okunmalı, işâretli yerlerde, hasta üzerine üfürülmeli, şifâ buluncaya kadar [kırk gün kadar] devam etmeli. Her def'ası sonunda, bir Fâtiha okuyarak sevâbı, Peygamber efendimizin ve Behâeddin Buhârî, Ahmed Rifâî ve İmâm-ı Rabbânî hazretlerinin rûhuna hediye edilmelidir. Bir nüsha da yazıp, yanında taşırsa, sihirden, büyüden, nazar değmesinden korur. Murâdı hâsıl olur.

Te'sir etmesi için

Peygamber aleyhisselâmın üç türlü ilaç kullandığı bildirilmiştir. Kur'ân-ı kerîm veya duâ okurdu. Fen ile bulunan ilaçları kullanırdı. Her ikisini karışık da kullanırdı. (Mevâhib )

Kur'ân-ı kerîmin ve duânın te'sir etmesi için ba'zı şartların gözetilmesi lâzımdır. Okuyanın veya yazanın ve hastanın buna inanması, hastanın zararlı olan gıdalardan, şüpheli ilâçlardan perhiz etmesi, sıcaktan ve soğuktan sakınması lâzımdır. Okuyan kimsenin, i'tikâdının bozuk olmaması, haram işlemekten, kul hakkından sakınması, haram ve habîs şey yiyip içmemesi ve karşılık olarak ücret almaması şarttır. Hadîs-i şerîfte buyuruldu ki:

(ALLAH'ı unutarak, gafletle edilen duâ kabûl olmaz.) [Tirmizî]

Duâ, ba'zı ilâçlar gibidir. ALLAHü teâlâ dilerse te'sir eder. Ya'nî te'sirini ALLAHü teâlânın verdiğine inanmalıdır! Hadîs-i şerîflerde buyuruldu ki:

(Dert-belâ gelince, Hz. Yûnus'un duâsını okusun! ALLAHü teâlâ onu muhakkak kurtarır. Duâ şudur: "Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke, innî küntü minez-zâlimîn." ) [Hâkim]

("Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" okumak, 99 derde devâdır. Bunların en hafifi sıkıntıdır.) [Hâkim]

(ALLAH, istigfara devâm edeni, her sıkıntıdan, her dertten kurtarır, ummadığı yerden rızıklandırır.) [Nesâî]

<<ALINTIDIR>>

Kullanıcı profilini gör  Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Ver
ceydanur
Geçerken Uğramış
Geçerken Uğramış

Re: İslam Dininde BüYü Nasıl Çözülür?
Tarih: Cum Tem 18, 2008 9:09 pm

kartanesi00 demiş ki:

Büyüden kurtulmak için, diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeblere yapışmak lâzımdır. Bunlardan ba'zıları şunlardır:

1- Bir miktar suya Âyet-el kürsî, ihlâs ve Mu'avezeteyn [Nas ve Felâk] sûrelerini okumalıdır. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusledilmelidir.

2- Sedir ağacının yeşil yaprağından yedi adedi iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsî, İhlâs ve Kul-e'ûzüler okunur. Üç yudum içip geri kalanla gusledilir.

3- Üç kerre Salevât-ı şerîfe okumalı, sonra yedi Fâtiha, yedi Âyet-el kürsî, yedi Kâfirûn sûresi, yedi İhlâs-ı şerîf, yedi Felâk ve yedi Nâs sûrelerini okuyup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflemelidir. Bunları tekrar okuyup hastanın odasına, yatağına, evin her yerine, bahçesine üflemelidir. İnşâALLAHü teâlâ büyüden kurtulur.

4- Fâtiha, Âyet-el kürsî ve dört kul, [yâni Kâfirûn, İhlâs, Felâk ve Nâs sûreleri] yedişer kerre okunup hastaya üflenirse, bütün âfetler, dertler için ve sihir, nazar için iyi gelir. Tuz üzerine okunup, suda eritilerek içmek şeklinde de olur.

5- Bir kimse sabah akşam, Bakara sûresinin başından dört âyet ve Âyet-el kürsî ile, Âyet-el kürsîden sonraki iki âyeti ve Bakara sûresinin sonundaki üç âyeti okursa, evine şeytan girmez. Mecnûnun [Delinin] hastanın üzerine okunursa, iyi olur.

Silsile-i Aliyye

6- Yirmi beş kerre Estagfirullah denir. Sonuncusunda ve etûbü ileyh'e kadar okunur. Sonra on bir ihlâs ve yedi kerre Fâtiha-i şerîfe ve otuz üç kerre, ALLAHümme salli ve sellim alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammed okuyup, sevâbı Peygamber efendimizin ve Eshâb-ı kirâmın ve Evliyânın rûhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük âlimlerin isimlerini söyleyip; bu büyüklerin rûhlarına hediyye edilir. Bunların hürmetine şifâ vermesi için ALLAHü teâlâya duâ edilir. Hergün sabah-akşam böyle duâ edilir.

7- Âyât-i hırz'ı okumalıdır! Âyât-i hırz, şu sûre ve âyetlerdir:

Fâtiha, Bakara 1,2,3,4,5 ve 163,164 ve 255,256,257 ve 285,286, Âl-i İmrân 18,19. âyetten sadece: "İnneddîne indellâh-il-islâm" kısmı, Âl-i İmrân 26,27, Âl-i İmrân 154, En'âm 17, A'râf 54,55,56, Tevbe 51, Tevbe 128,129, Yunûs 107, Hûd 56, İbrahim 12, İsrâ 43, İsrâ 110,111, Mü'minûn 116,117,118, Ankebût 60, Rûm 17,18, Fâtır 2, Yasin 83, Saffât 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11, Saffât 180,181,182, Feth 27,28,29, Rahmân 33,34,35,36, Hadîd 1,2,3,4,5, Haşr 21,22,23,24, Cin 1,2,3,4,5,6, Burûc 20,21,22, İhlâs, Felak ve Nâs sûresi.

Abdest alınıp, yedi istigfâr ve onbir salevât okunup, hastanın sıhhatine niyyet ederek, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde iki def'a hasta üzerine okunmalı, işâretli yerlerde, hasta üzerine üfürülmeli, şifâ buluncaya kadar [kırk gün kadar] devam etmeli. Her def'ası sonunda, bir Fâtiha okuyarak sevâbı, Peygamber efendimizin ve Behâeddin Buhârî, Ahmed Rifâî ve İmâm-ı Rabbânî hazretlerinin rûhuna hediye edilmelidir. Bir nüsha da yazıp, yanında taşırsa, sihirden, büyüden, nazar değmesinden korur. Murâdı hâsıl olur.

Te'sir etmesi için

Peygamber aleyhisselâmın üç türlü ilaç kullandığı bildirilmiştir. Kur'ân-ı kerîm veya duâ okurdu. Fen ile bulunan ilaçları kullanırdı. Her ikisini karışık da kullanırdı. (Mevâhib )

Kur'ân-ı kerîmin ve duânın te'sir etmesi için ba'zı şartların gözetilmesi lâzımdır. Okuyanın veya yazanın ve hastanın buna inanması, hastanın zararlı olan gıdalardan, şüpheli ilâçlardan perhiz etmesi, sıcaktan ve soğuktan sakınması lâzımdır. Okuyan kimsenin, i'tikâdının bozuk olmaması, haram işlemekten, kul hakkından sakınması, haram ve habîs şey yiyip içmemesi ve karşılık olarak ücret almaması şarttır. Hadîs-i şerîfte buyuruldu ki:

(ALLAH'ı unutarak, gafletle edilen duâ kabûl olmaz.) [Tirmizî]

Duâ, ba'zı ilâçlar gibidir. ALLAHü teâlâ dilerse te'sir eder. Ya'nî te'sirini ALLAHü teâlânın verdiğine inanmalıdır! Hadîs-i şerîflerde buyuruldu ki:

(Dert-belâ gelince, Hz. Yûnus'un duâsını okusun! ALLAHü teâlâ onu muhakkak kurtarır. Duâ şudur: "Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke, innî küntü minez-zâlimîn." ) [Hâkim]

("Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" okumak, 99 derde devâdır. Bunların en hafifi sıkıntıdır.) [Hâkim]

(ALLAH, istigfara devâm edeni, her sıkıntıdan, her dertten kurtarır, ummadığı yerden rızıklandırır.) [Nesâî]

<<ALINTIDIR>>

candostum23
Mega Paylaşımcı
Mega Paylaşımcı

Nereden: istanbull

Tarih: Cum Tem 18, 2008 9:15 pm

Teşekkürler Shocked Very Happy Very Happy

RABBİM sana şükürler olsun beni müslüman bir aileden dünyaya getirdigin için.Her ne kadar ibadette kusurları olsada sen onları affeyle.ve RABBİM sana şükürler olsun ki beni sağlıklı ve güzel bir beden ve çehre ile yaratmışşın bunun için sana her zaman

polat49
Geçerken Uğramış
Geçerken Uğramış

Tarih: Çrş Ekm 06, 2010 9:08 pm

teşekür ederim ALLAH büyü yapanları müstühakını versin..AMİN

camici
Mega Paylaşımcı
Mega Paylaşımcı

Haftalık Puan: 2
“Sihir(Büyü) Küfürdür"
Tarih: Prş Ekm 07, 2010 10:12 am

Evil or Very Mad Mad Question
Allah Korusun, Allah korusun, Allah korusun
Lütfen bırakın bu boş, tehlikeli işleri. Hiç anlamadan imanımızı kaybediveririz. Sihir-büyü şirk ise ona inanıp bozmaya çalışmak da farklı olasa gerek. Bakın Kur'an, Hadis ve büyükler neler demiş: (İslami literatürde sihir ile büyünün aynı anlamda kullanıldığını bilerek okuyun)

“Sihir küfürdür, herhangi bir tesirin sihirden olduğuna inanan dinden çıkar.”
(Tarikat-i Muhammediye / İmam Birgivi)

Ebû Dâvud, el-Merâsil'de Hasan Basrî'nin bir mürseli olarak Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm)'in "Nüşre (büyü bozma) şeytan işidir" buyurduğunu rivayet etmiştir.

CİN 72/6- Doğrusu insanlardan bazı erkekler, cinlerden bazı erkeklere sığınırlardı da onların şımarıklıklarını artırırlardı.

CİN 72/10- "Doğrusu biz bilmiyoruz, yeryüzündekilere kötülük mü murat edildi, yoksa Rableri onlara bir hayır mı diledi?"

Hac 22/12- Allah'ı bırakır da kendine ne zarar, ne menfaat veremeyecek şeylere yalvarır. İşte derin sapıklık budur.

Bakara2/103- Şayet onlar iman edip de korunmuş olsalardı, elbette Allah tarafından verilecek mükafat çok hayırlı olacaktı. Keşke bunu bilselerdi

“Kim bir kâhine, ya da arrâfa gider ve onun sözlerini tasdik ederse, Hz. Muhammed’e indirilene küfretmiş olur.”
(Ebû Dâvud, Tıb 21, hadis no: 3904; Tirmizî, Tahâret 102; hadis no: 135; İbn Mâce, Tahâret 122, hadis no: 639)

1673. Safiyye Binti Ebû Ubeyd, Nebî sallallahu aleyhi ve sellem'in bir eşinden naklen Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem'in şöyle buyurduğunu bildirmiştir:
"Kim, çalıntı veya yitik bir malın yerini haber veren kimseye (arrâfa) gidip ondan bir şey sorar, söylediğini de tasdik ederse, o kişinin kırk gün hiçbir namazı kabul olunmaz
Müslim, Selâm 125. Ayrıca bk. Ahmed İbni Hanbel, Müsned, II, 429, IV, 68, V, 380.

Tarikat-i Muhammedi’ye kitabında da İmam Birgivi bir kağıda dua veya birkaç harf yazıp paketleyip (Muska) üzerinde taşımanın veya bir yerlere asmanın da aslında afsun-büyü olduğunu yazıyor. Bunu da “afsunculuk yapan cennete giremeyecektir” hadisini açıklarken yapıyor. Mad

“Biz imanımızla, ibadetlerimizle vs... kendimizi her gün aşmaya çalışırken öte yandan da başkalarının bir kelimeyi şehadet ile veya bir kelimeyi tevhid ile -Allah dilerse- cenneti kazanabileceğini unutmamalıyız.”

cuneyitozturk
Geçerken Uğramış
Geçerken Uğramış

Büyü Nasıl çözülür
Tarih: Sal Mar 22, 2011 10:20 pm

Ben sihir ve büyüden dolayı rahatsızdım.Bunu Rabbimin beni imtihan ettiğini düşünerek namazımı kılarak sabrederdim.Ona her zaman şükür ederdim.Dualarımda Allahdan şifa dilerdim.Sihiri iptal eden ayetleri düzenli bir şekilde okurdum. Bende hafiflik ve rahatlama oluyordu ama tam netice alamıyordum.Bunu bir imtihan bilerek sabırla hayatımı geçirirdim.Hz Eyup A.S sabrını düşünerek taklit ederdim.Yüce Allahın verdiği bütün sıkıntılara sabırla şükürle mükabele etmek istiyordum.Ben öğretmenim bizde 13 yılını doldurana yeşil pasaport veriyorlar.Bu pasaportla dünyanın bir çok ülkesine vizesiz gidilebiliniyor.Bende ilk İrana gitmeye karar verdim.Değişik bir ülke hoşuma gitmişti. Bu ülkeyi 11 defa ziyaret ettim.Bir defasında öğle namazı kılmak için tebrizde bir camiye gittim.Cami çıkışı kenarda haşlanmış yumurta ve patates satan bir seyar satıcı gördüm.Acıkmıştım. Bir ekmek arası yumurta ve patates istedim.Ve yemeye başladım. 10 dakika sonra bende mükemel bir şekilde düzelme oldu.Bir tarafta yemeği yiyiyordum .Bir taraftanda hafifleyip rahatlıyordum.Üzerimdeki ağırlıklar gidiyordu.Bir ekmek daha istedim.Onuda yiyince eski sağlığıma tam kavuştum.Türkiyeye döndüğümde bir iki gün içinde yine eskisi gibi rahatsız oldum.Artık anlamıştım bana yeme ve içme yoluyla büyü yapılıyor.Yeme içmemi kontrol altına alınca tam ileştim.Allaha sonsuz şükür ettim.Tam kurtuldum.Yeme ve içmeyi kontrol altına almak ne şekilde olacak:balığı kendin tutacaksın,tavuğu besliceksin,etini yumurtasını kendin hazırlayıp yiyeceksin çay ve kahveyi terk edeceksin suyu çeşmeden içeceksin yani her şeyin doğal ve göz önünde olacak.o zaman Allahın izniyle tam kurtulursun.

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    ilahi.org Forum Ana Sayfası » İslami Paylaşım Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bu konuya ait etiketler :
büyü nasil çözülür , buyu nasil cozulur , büyüden nasil kurtulunur , islam dininde paylasma , buyuden nasil kurtulunur ,

Nukro2 tarafından düzenlenmiştir. © 2008
Nukro2 Teması - Nukro2 tarafından hazırlanmıştır. © 2008
Tasarım&Güvenlik: Nukro2
Zor başarılır, imkansız zaman alır...

Code & Theme and Security by Nukro

Bu sitedeki yazılardan yazarları sorumludur. ilahi.org sorumlu tutulamaz.
Sitemizdeki reklamların içerikleriyle ilşkimiz yoktur. Reklam Gizliliği

Nukro internet hizmetleri ©2008